Czego nie powie Ci lekarz o chorobach nowotworowych

Sprawdzone naturalne metody zapobiegania i leczenia

  • ISBN: 978-83-65404-42-8;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 328;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: II;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Czego nie powie ci lekarz o chorobach nowotworowych? Szokująca prawda o jednej z najgroźniejszych chorób cywilizacyjnych

Wiele statystyk udowadnia, że choroby nowotworowe stanowią jedną z głównych przyczyn śmierci na całym świecie. Specjaliści biją na alarm i głośno mówią, że nasze zatrute środowisko, nieodpowiednia dieta, brak ruchu, spożywanie alkoholu i palenie papierosów przyspieszają rozwój nowotworów. Dlatego warto wziąć sprawy w swoje ręce i zastosować w praktyce słynne powiedzenie: „Lepiej zapobiegać niż leczyć”. Dzięki tej książce poznasz lecznicze właściwości medycyny naturalnej, w tym roślin leczniczych, podstaw ziołolecznictwa, diety czy nawet głodówki leczniczej. Te proste terapie naturalne możesz bez przeszkód stosować samodzielnie w domu, a także pomogą ci zachować ogólny stan zdrowia w dobrej kondycji.

Jak możesz zapobiec powstawaniu chorób nowotworowych? Poznaj medycynę naturalną i jej niezwykłe właściwości dla zdrowia

Autorka książki jest naturoterapeutką z wieloletnim doświadczeniem. W swojej publikacji opisuje proste i skuteczne metody zapobiegania i leczenia nowotworów. Podaje informacje na temat produktów spożywczych i odpowiedniej diety, które są skuteczne w walce z rakiem. Dowiesz się, które warzywa i owoce mają ogromny wpływ na twoje zdrowie. Znana nam wszystkim kapusta kiszona to prawdziwa bomba witaminowa pełna przeciwutleniaczy. Współczesne badania potwierdzają jej lecznicze właściwości w walce z chorobami nowotworowymi. Co więcej, poznasz inne rośliny lecznicze, takie jak grzyby i przyprawy oraz zaznajomisz się z podstawami ziołolecznictwa.

Wiele powszechnie stosowanych ziół i przypraw wykazuje działanie przeciwnowotworowe! Fot. Depositphotos

Oczyść wątrobę, zastosuj lewatywę i pozbądź się metali ciężkich i toksyn ze swojego organizmu

Oczyszczanie wątroby to jeden z podstawowych kroków, który uchroni cię przed chorobami nowotworowymi. Wątroba stanowi największy gruczoł w naszym organizmie. Jej rolą jest detoksykacja i filtrowanie, dzięki czemu nasza krew jest wolna od toksyn. Z czasem jednak nasz naturalny filtr również powinniśmy oczyścić z nagromadzonych w nim substancji szkodliwych. W związku tym warto zadbać o odpowiednią dietę. W podobny sposób działają nasze jelita, które nazywane są „drugim mózgiem”. Istotną kwestią w zachowaniu zdrowych jelit jest stosowanie lewatywy. Lewatywa pomaga pozbyć się nagromadzonych resztek jedzenia, zwiększa odporność organizmu i polepsza wchłanianie substancji odżywczych. Więcej skutecznych terapii naturalnych znajdziesz w książce.

Choroby nowotworowe – odkryj proste i intuicyjne terapie naturalne, które wspomogą cię w walce z rakiem

W publikacji znajdziesz również diety lecznicze dr. Budwiga i dr. Maxa Gersona. Są one wskazane przede wszystkim dla osób, u których pojawił się nowotwór, jak i tych, którzy mają go w formie uśpionej. Nauczysz się metod detoksykacji, które mają kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia. Odkryjesz znaczenie i działanie głodówek leczniczych, które przywracają równowagę w organizmie. Co więcej, Autorka w swojej książce zawarła dokładne opisy terapii antyrakowych sodą, witaminami C i D3. Zaufaj skuteczności medycyny naturalnej i zastosuj proste terapie naturalne w warunkach domowych.

Zaufaj naturze i pokonaj choroby nowotworowe!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ