Woda kokosowa

Naturalny środek uzdrawiający o naukowo udowodnionej skuteczności

  • ISBN: 978-83-64278-58-7;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 248;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2015;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
0
0

Woda kokosowa to bogate źródło witamin i minerałów

Woda kokosowa to orzeźwiający napój z wnętrza kokosa. Czy wiesz, że najwięcej wody kokosowej jest w zielonych, jeszcze niedojrzałych owocach? Woda z młodego kokosa stanowi bogate źródło substancji odżywczych, witamin i minerałów. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom woda kokosowa sprzyja m.in. utrzymaniu równowagi chemicznej organizmu, chroni przed chorobami, pomaga w walce z rakiem, a także opóźnia procesy starzenia. Ludzie, którzy na co dzień spożywają różnego rodzaju produkty z kokosa, a także i najnowsze badania naukowe, potwierdzają, że woda kokosowa ma wyjątkowe właściwości lecznicze. Pomaga w walce z chorobami nerek. Wyrównuje poziom cukru we krwi, zmniejsza obrzęk dłoni i stóp. Regularne picie wody kokosowej wspomaga trawienie i uwalnia od zaparć. Z badań wynika, że woda z młodego kokosa obniża również ryzyko wystąpienia chorób serca, poprawia krążenie i obniża ciśnienie krwi.

Woda kokosowa pomaga w leczeniu następujących chorób, stanów i problemów zdrowotnych:

– nowotworów,
– zaparć,
– odwodnienia,
– cukrzycy,
– biegunki,
– zmęczenia,
– czyraków,
– pokrzywki,
– udaru cieplnego,
– pasożytów jelitowych,
– upojenia alkoholowego,
– swędzenia,
– żółtaczki,
– kamieni nerkowych,
– bezpłodności u mężczyzn,
– odry,
– nudności,
– nerwowości,
– osteoporozy,
– krost,
– potówek,
– oparzeń słonecznych,
– infekcji dróg moczowych.

Czy wiesz, że woda z młodego kokosa to naturalny i pyszny izotonik?

Elektrolity zawarte w wodzie kokosowej pod względem składu przypominają ludzkie osocze, dlatego płyn ten zyskał ogromną popularność jako naturalny izotonik, który świetnie uzupełnia płyny utracone podczas aktywności fizycznej lub w trakcie choroby. W przeciwieństwie do tradycyjnych napojów izotonicznych woda kokosowa całkowicie współgra z ludzkim organizmem. Do tego stopnia, że można ją wstrzykiwać bezpośrednio do krwiobiegu. Mało kto wie, że woda kokosowa od ponad 60 lat wykorzystywana jest w kroplówkach.

Doświadcz leczniczych właściwości wody kokosowej

W tej książce Autor, dr Bruce Fife, badacz i znawca kokosa, w przejrzystej formie opowiada o leczniczych właściwości wody kokosowej. Znajdziesz w niej również szczegółowy opis, jak w domu przygotować terapię nawadniającą z wody kokosowej, a także 36 przepisów na pyszne i zdrowe napoje. Samodzielnie przyrządzisz np. kokosowy cydr, mleko kokosowe, kokosową herbatę, a nawet naleśniki.

Rozsmakuj się w wodzie życia!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ