Rak i witamina C w świetle badań naukowych

Duże dawki witaminy C w profilaktyce i terapiach antynowotworowych

  • ISBN: 978-83-8168-132-2;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 432;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 x 24 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Rak – wyzwanie naszych czasów

Nowotwór to choroba, która w dramatycznym tempie dotyka coraz więcej ludzi na całym świecie. Umiera na nią ponad 8 milionów osób rocznie. Jeśli nawet sam nie doświadczyłeś tej choroby, to z pewnością znasz kogoś, kto się z nią boryka. Niestety, w wielu przypadkach medycyna akademicka bywa bezradna w obliczu epidemii nowotworów. Istnieje jednak sprawdzony sposób, który znacząco może przyspieszyć eliminowanie komórek rakowych i przywrócić zdrowie. Rak i witamina C – czy mają związek? Linus Pauling, dwukrotny laureat Nagrody Nobla, naukowiec i autorytet w świecie medycyny, prezentuje w tej książce różne metody leczenie raka. Najważniejszą z nich uznaje leczenie raka dużymi dawkami witaminy C, kwasu askorbinowego oraz askorbinianu sodu.

Rak i witamina C – jaka jest jej rola w leczeniu nowotworów?

Autor przez kilka dekad pracował nad wpływem witamin, w szczególności witaminy C, na ludzki organizm. Badania wykazały, że prawie wszyscy cierpimy na niedobór witaminy C. A to właśnie ona zabezpiecza nasz organizm poprzez wzmacnianie jego naturalnych mechanizmów ochronnych, głównie układu odpornościowego. W tej, opartej na badaniach naukowych publikacji, prezentuje bezcenną wiedzę na temat stosowania witaminy C jako terapii wspomagającej leczenie nowotworów. Znajdziesz w niej informacje na temat powstawania i rozwijania się raka, jakimi metodami jest on powszechnie leczony, jaką rolę w jego pokonywaniu odgrywa witamina C. Cenne będą również dane mówiące o tym, jak chorzy reagowali na wysokie dawki tej substancji. Dodatkowo otrzymasz informacje o lekach chemioterapeutycznych oraz praktyczne porady dotyczące przygotowania się do leczenia.

Badania naukowe potwierdzają: rak i witamina C to dobre terapeutyczne połączenie

Autorzy objaśniają, a także rozważają trudności oraz ograniczenia, jakie wiążą się z zastosowaniem różnego rodzaju terapii, do których zaliczają się zabiegi chirurgiczne, chemioterapia, immunoterapia oraz hormonoterapia. Swoje argumenty popierają badaniami klinicznymi oraz opisami przypadków. Przedstawiają naukowe odkrycia i wyniki badań molekularnych przeprowadzonych w czołowych klinikach na całym świecie. Podkreślają, że suplementacja kwasem askorbinowym nie kłóci się z żadną konwencjonalną formą leczenia raka i dostarczają dowodów na jej dobroczynne efekty. Dowodzą, że przyjmowanie wysokich dawek witaminy C przynosi ulgę pacjentom dotkniętym chorobą nowotworową, a także inicjuje szybki powrót do zdrowia.

Raka można wyleczyć

ZAPISZ SIĘ