Jak schudnąć w 4 krokach – dieta 4×4

4 kluczowe produkty, 4-minutowe treningi, 4 tygodnie dla ciała, którego pragniesz

  • ISBN: 978-83-8168-484-2;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 334;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Jak szybko schudnąć i mieć płaski brzuch?

Jak szybko schudnąć i osiągnąć płaski brzuch? Czy można tego dokonać szybko i skutecznie? Jak za to się zabrać? Inspirację i odpowiedź znajdziesz w  tej książce! Z jej pomocą weźmiesz się w końcu za siebie i przekonasz się, że to prostsze niż myślisz. Zdobędziesz motywację do działania oraz odkryjesz skuteczny sposób na stres i rozwój osobisty.

Aktywność fizyczna jako sposób na stres

Sztuczki ułatwiające odchudzanie i zwiększające masę mięśniową

Autorka, certyfikowana trenerka personalna, prezentuje dietę 4×4, jako program żywieniowy połączony z 4-minutowymi treningami – ćwiczeniami tabata. To dzięki nim już wiele gwiazd Hollywood, takich jak Carrie Underwood i Jennifer Lopez utrzymuje prawidłową wagę i zdrowie. Sekretem ich doskonałej sylwetki i wyglądu jest dieta, która łączy aktywność fizyczną ze zdrowym odżywianiem. Dzięki tej metodzie przekonasz się jak szybko schudnąć i pozbyć się otyłości brzusznej. A także uzyskać skuteczny sposób na stres, mieć więcej energii i zwiększyć  masę mięśniową.

Płaski brzuch i silne mięśnie

Dieta 4×4 została stworzona przez Erin Oprea, guru fitness. Dzięki swojemu doświadczeniu udało się jej stworzyć dietę odpowiednią zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Łączy ona siłę mięśni i odchudzanie. Oparta na zdrowym stylu życia i prezentująca 4 konkretne rady żywieniowe, których przestrzeganie skutkuje utratą wagi oraz zmniejszeniem ryzyka rozwoju chorób, takich jak: schorzenia serca, cukrzyca, a nawet rak. Ponadto normalizuje stężenie cukru we krwi, wzmacnia umysł i poprawia samopoczucie. Wpływa korzystnie zarówno na działanie organów wewnętrznych, ogólne zdrowie i wygląd.

Jak szybko schudnąć i rozbudować mięśnie ramion, nóg oraz tułowia

Ten bazujący na koncepcji zdrowia i szczupłości program, łączy ze sobą elementy zdrowego odżywiania, rozwoju osobistego, motywacji i treningu w jedną całość. Wystarczy, że ograniczysz spożywanie 4 kluczowych produktów – skrobi, cukru, sodu i alkoholu oraz będziesz wykonywał 4-minutowe tabaty, a rozbudujesz mięśnie ramion, nóg i tułowia. W ciągu miesiąca twoje ciało stanie się silniejsze i bardziej sprawne. A ty uświadomisz sobie, jaki negatywny wpływ miały te substancje na twój organizm i mięśnie.

Odpowiednia dieta i ćwiczenia dla zdrowia

Co zrobić, żeby waga zaczęła szybko spadać?

W książce znajdziesz szczegółowe instrukcje i zdjęcia, aż 30 wersji 4-minutowych ćwiczeń. Będziesz mógł podzielić je na trzy poziomy: początkujący, średnio zaawansowany i zaawansowany. Dzięki nim wyeliminujesz wzdęcia i osiągniesz płaski brzuch. Zwiększysz masę mięśniową i wydolność metaboliczną, a także poprawisz kondycję. Diecie 4×4 przyświeca idea, którą każdy z nas potrafi wprowadzić w codzienne życie. Pozwala zmienić sposób, w jaki myślisz o żywieniu, ponieważ to nie dieta, a styl życia.

Odkryj 4 korzyści dla twojego zdrowia i wyglądu

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ