Głód tlenowy – przyczyna wielu chorób. Samodzielna terapia mitochondrialna

  • ISBN: 978-83-65404-48-0;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 144;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 12 x 16,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I-dodruk;
Mariusz Warda
Mariusz Golak
0
0

Zaburzenia mitochondriów powodują niedobór tlenu, a to – groźne choroby

Cukrzyca, choroba Parkinsona, choroba Alzheimera, neuroza, przewlekłe zmęczenie. Coraz więcej ludzi na świecie zapada na tak zwane choroby cywilizacyjne naszych czasów. Ich występowanie przypisuje się różnym czynnikom środowiskowym. Czy wiesz, że większość tych schorzeń naukowcy łączą z przewlekłą hipoksją? Hipoksja jest to niedobór tlenu w tkankach. Zjawisko to z kolei powodują zaburzenia mitochondriów, czyli centrów energetycznych naszych komórek. Terapia mitochondrialna ma coraz więcej zwolenników. Pacjenci sięgają po nią, kiedy zawodzi medycyna konwencjonalna i słyszą od lekarzy, że pewne choroby są po prostu nieuleczalne. To błędne przekonanie! Są dowody na skuteczność terapii mitochondrialnej w takich problemach zdrowotnych i chorobach jak na przykład: cukrzyca, nowotwory, ADHD.

Czy wiesz, że możesz samodzielnie usunąć przyczyny chorób?

Ta książka udowadnia, że każdy człowiek może samodzielnie wyeliminować jedną z głównych przyczyn występowania chorób cywilizacyjnych. Autor szczegółowo opisuje i wyjaśnia, co konkretnie uszkadza mitochondria i przy pomocy jakiej terapii można temu przeciwdziałać. Ten cieszący się międzynarodowym uznaniem dietetyk omawia również skomplikowane procesy związane z metabolizmem komórkowym. Zaletą publikacji jest na pewno to, że jest ona napisana prostym, zrozumiałym dla każdego czytelnika językiem. Dodatkowym autem jest zaprezentowana przez Autora lista substancji oraz zasad postępowania, które służą odwróceniu uszkodzeń mitochondriów oraz innych ważnych struktur związanych z przemianą materii. Czy wiesz, że nieocenione w odzyskaniu zdrowia są czarne jagody, czerwone buraki?

Poznaj swój organizm i spraw, by funkcjonował lepiej

Teraz i Ty dowiesz się, czym są choroby mitochondrialne i jaki wpływ na funkcjonowanie Twojego organizmu mają toksyny. Uświadomisz sobie, jak wielką rolę w walce z wolnymi rodnikami odgrywają antyoksydanty i poznasz zbawienną moc preparatu opartego na młodych komórkach drożdży. Ujrzysz nieoczywiste związki pomiędzy procesami zachodzącymi w ciele, takie jak wpływ syntezy kwasu mlekowego na występowanie nerwic lękowych. Odkrycia, które opisuje Autor, pozwolą Ci spowolnić proces starzenia się i znacząco zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób takich jak cukrzyca czy choroba Alzheimera.

Dotleń ciało, zyskaj zdrowie

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ