Głód tlenowy – przyczyna wielu chorób. Samodzielna terapia mitochondrialna

Przewlekła hipoksja, czyli niedobór tlenu w tkankach, jest powodowana zaburzeniami funkcjonowania mitochondriów stanowiących centra energetyczne komórek. Ta książka udowadnia, że każdy człowiek może samodzielnie wyeliminować powyższe zjawisko powodujące powstawanie chorób cywilizacyjnych. Dotleń ciało, zyskaj zdrowie.

  • ISBN: 978-83-65404-48-0;
  • Cena katalogowa: 34.40 zł;
  • Ilość stron: 144;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;

Zbyt szybkie tempo życia powodem występowania chorób

Coraz częściej dotykają nas tak zwane choroby cywilizacyjne, których występowanie przypisuje się różnym czynnikom środowiskowym. Większość tych schorzeń naukowcy łączą z przewlekłą hipoksją, czyli niedoborem tlenu w tkankach. Zjawisko to z kolei jest powodowane zaburzeniami funkcjonowania mitochondriów czyli centrów energetycznych komórek.

Możesz samodzielnie usunąć przyczyny

Ta książka udowadnia, że każdy człowiek może samodzielnie wyeliminować powyższą przyczynę występowania chorób takich jak cukrzyca, choroba Parkinsona, Alzheimera, schorzenia neurodegeneracyjne, sercowo-naczyniowe, neurozy czy zespół przewlekłego zmęczenia. Autor wyjaśnia, co uszkadza mitochondria i przy pomocy jakiej terapii można temu przeciwdziałać. Ten cieszący się międzynarodowym uznaniem dietetyk omawia skomplikowane procesy związane z metabolizmem komórkowym w sposób zrozumiały dla każdego czytelnika. Prezentuje listę substancji czynnych oraz zasad postępowania, które służą odwróceniu uszkodzeń mitochondriów oraz innych ważnych struktur związanych z przemianą materii.

Poznaj swój organizm

Teraz i Ty dowiesz się, czym są choroby mitochondrialne i jaki wpływ na funkcjonowanie Twojego organizmu mają toksyny. Uświadomisz sobie, jak wielką rolę w walce z wolnymi rodnikami odgrywają antyoksydanty i poznasz zbawczą moc preparatu opartego na młodych komórkach drożdży. Ujrzysz nieoczywiste związki pomiędzy procesami zachodzącymi w ciele, takie jak wpływ syntezy kwasu mlekowego na występowanie nerwic lękowych.

Dotleń ciało, zyskaj zdrowie

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ