Jak naprawić uszkodzony mózg

Od udarów i chronicznego bólu po choroby neurodegeneracyjne

  • ISBN: 978-83-8168-836-9;
  • Cena katalogowa: 79.70 zł;
  • Ilość stron: 416;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 x 24 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
20
0

Przełomowa książka o neuroplastyczności mózgu – czy uszkodzony mózg można naprawić?

To pierwsza książka, która w tak szczegółowy sposób opisuje neuroplastyczność mózgu. Jest to zdolność tkanki nerwowej do tworzenia nowych połączeń. Te nowe połączenia służą samonaprawie, regeneracji, odzyskaniu prawidłowych funkcji mózgu i poprawie pamięci. Czy wiesz, że to właśnie neuroplastyczność sprawia, że ludzki mózg posiada własny, wyjątkowy sposób uzdrawiania? Dzięki tej książce poznasz naturalne metody na to, jak w nieinwazyjny sposób naprawić uszkodzony mózg. Najważniejsze jest to, że te proste metody możesz stosować samodzielnie. Uszkodzenia mózgu są odwracalne. Możesz przywrócić jego prawidłowe funkcje nawet po przebyciu udaru. Wykorzystasz też zjawisko neuroplastyczności, by złagodzić objawy chorób neurodegeneracyjnych, Alzheimera czy Parkinsona.

Przywracanie prawidłowych funkcji mózgu, czyli jak naprawić uszkodzony mózg

Większość metod opisanych w tej publikacji wykorzystuje energię. Przede wszystkim są to techniki ze światłem, dźwiękiem, wibracją, prądem i ruchem. Przekonasz się, że uszkodzenia mózgu są odwracalne. Te formy terapii dostarczają naturalnych, nieinwazyjnych bodźców dla mózgu, by obudzić w nim zdolności przywracające jego prawidłowe funkcje. Autor opisuje przykłady wysyłania odpowiednich dźwięków w uchu, by skutecznie zwalczyć autyzm. Natomiast wibracje z tyłu głowy są skuteczne przy leczeniu zaburzeń uwagi. Natomiast delikatne elektryczne stymulacje języka odwracają z kolei objawy stwardnienia rozsianego i leczą skutki udaru. Światło kierowane na tył szyi leczy urazy mózgu, a do nosa – pomaga uregulować zaburzenia snu. Ponadto, w książce znajdziesz zasady, które pomogą ci pozbyć się przewlekłego bólu.

Uszkodzony mózg? Wykorzystaj nowe metody poprawy zdrowia mózgu

W tej książce znajdziesz odpowiedź na pytanie, jak naprawić uszkodzony mózg. Autor podaje również metody na pozbycie się przewlekłego bólu za pomocą technik, które możesz samodzielnie stosować. Opisuje wiele przykładów uzdrowień po przebyciu takich schorzeń jak:
– udar,
– urazowe uszkodzenie mózgu,
– choroba Alzheimera i Parkinsona,
– stwardnienie rozsiane,
– autyzm,
– zespół deficytu uwagi,
– trudności w nauce,
– dysleksja,
– zaburzenia przetwarzania sensorycznego,
– opóźnienie rozwoju,
– brak części mózgu,
– zespół Downa,
– ślepota.

Przy niektórych z tych dolegliwości, u większości pacjentów, nastąpiło całkowite uzdrowienie. A dr Norman Doidge przedstawia na to dowody, tylko w tej książce. W pozostałych przypadkach najbardziej dokuczliwe objawy schorzeń zostały znacznie zredukowane. Każda z opisanych w tej książce historii ukazuje inny aspekt neuroplastycznych sposobów uzdrawiania. Przekonaj się, jakie są sposoby na naprawę uszkodzonego mózgu. Musisz wiedzieć, że choroby neurodegeneracyjne wcale nie muszą być wyrokiem. Ponieważ mózg ma cudowne zdolności regeneracyjne. Wystarczy, że zastosujesz techniki i ćwiczenia opisane w tej książce, a z pewnością odczujesz ulgę. Możesz sobie pomóc i pokonać mgłę mózgową po COVID-19, a przede wszystkim znacznie poprawić pamięć.

Uszkodzenia mózgu są odwracalne – wykorzystaj neuroplastyczność mózgu

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ