Jak naprawić uszkodzony mózg

Od udarów i chronicznego bólu po choroby neurodegeneracyjne

  • ISBN: 978-83-8168-836-9;
  • Cena katalogowa: 79.70 zł;
  • Ilość stron: 416;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 x 24 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
20
0

Przełomowa książka o neuroplastyczności mózgu

To pierwsza książka, która w tak szczegółowy sposób opisuje neuroplastyczność mózgu, czyli zdolność tkanki nerwowej do tworzenia nowych połączeń. Ponieważ to właśnie te nowe połączenia z kolei służą samonaprawie, regeneracji, odzyskaniu prawidłowych funkcji i poprawie pamięci. Czy wiesz, że to właśnie neuroplastyczność sprawia, że ludzki mózg posiada swój własny, wyjątkowy sposób uzdrawiania? Dzięki tej książce poznasz sposoby na to, jak w nieinwazyjny sposób naprawić uszkodzony mózg, np. po przebyciu udaru. Wykorzystasz też zjawisko neuroplastyczności, by złagodzić objawy chorób neurodegeneracyjnych, Alzhaimera czy Parkinsona.

Przywracanie prawidłowych funkcji mózgu, czyli jak naprawić uszkodzony mózg

Większość metod opisanych w tej publikacji wykorzystuje energię, łącznie ze światłem, dźwiękiem, wibracją, prądem i ruchem. Te formy terapii dostarczają naturalnych, nieinwazyjnych bodźców dla mózgu, by obudzić w nim zdolności przywracające jego prawidłowe funkcje. Autor opisuje przykłady wysyłania odpowiednich dźwięków w uchu, by skutecznie zwalczyć autyzm czy wibracji z tyłu głowy, by leczyć zaburzenia uwagi. Natomiast delikatne elektryczne stymulacje języka odwracają z kolei objawy stwardnienia rozsianego i leczą skutki udaru. Światło kierowane na tył szyi leczy urazy mózgu, a do nosa – pomaga uregulować zaburzenia snu.

Uszkodzony mózg? wykorzystaj nowe metody poprawy zdrowia mózgu

Autor podaje metody na pozbycie się przewlekłego bólu. Opisuje wiele przykładów uzdrowień po przebyciu takich schorzeń jak:
– udar,
– urazowe uszkodzenie mózgu,
– choroba Alzhaimera i Parkinsona,
– stwardnienie rozsiane,
– autyzm,
– zespół deficytu uwagi,
– trudności w nauce
– dysleksja,
– zaburzenia przetwarzania sensorycznego,
– opóźnienie rozwoju,
– brak części mózgu,
– zespół Downa,
– ślepota.

Przy niektórych z tych dolegliwości, u większości pacjentów, nastąpiło całkowite uzdrowienie. A dr Norman Doidge przedstawia na to dowody. W pozostałych przypadkach, najbardziej dokuczliwe objawy schorzeń zostały znacznie zredukowane. Każda z opisanych w tej książce historii ukazuje inny aspekt neuroplastycznych sposobów uzdrawiania. Przekonaj się, jakie są sposoby na naprawę uszkodzonego mózgu. Choroby neurodegeneracyjne wcale nie muszą być wyrokiem. Ponieważ mózg ma cudowne zdolności regeneracyjne. Pomóż sobie i swoim bliskim i skorzystaj z rad Autora zgromadzonych w tej obszernej, ale napisanej zrozumiałym językiem, publikacji.

Wykorzystaj neuroplastyczność mózgu

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ